اسکیت فری استایل

چهارمین و آخرین مرحله از مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل(اسپیداسلالوم)/استان اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکیت استان اصفهان، این مسابقات که روز جمعه مورخ ۹آذر ماه به میزبانی شهرستان خمینی شهر برگزار گردید با مشخص شدن نفرات برتر ۱۵ رده سنی و در سه سطح (A,B,C) در دو بخش بانوان و آقایان  به کار خود پایان داد.

🔸در این رقابت ها ۱۸۰ شرکت کننده (دختر و پسر) از شهرستان های نجف آباد، اصفهان، خمینی شهر، اردستان، فلاورجان، قهدریجان، مبارکه، زرین شهر وفولاد شهر‌ با هم  به رقابت پرداختند.
چهارمین مرحله این مسابقات با حمایت همه جانبه هیئت رئیسه و اعضا هیئت اسکیت استان اصفهان(#مهندس_حسن_مالکی , #شهرام_اکبری و #مسعود_سبقت_الهی ) برگزار گردید و با استقبال بی نظیر مربیان و بازیکنان نیز همراه بود.

🔷اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر میباشد:
🔹سطح C

رده (۷ سال):
پسران
۱-امیر حسین قیصریان ۲-سهیل امیری ۳-احسان جعفرزاده

دختران
۱-ثنا اکبری۲-مهشید نعمتی۳-مهیا سورانی

رده(۸ سال)
پسران
۱-رضا پاک طینت ۲-ماهان غفاری ۳-کامیار کیماسی
دختران
۱-مونا بهمنش۲-رها محسنی۳-مهشید اسماعیلی

رده(۹ سال)
پسران
۱-سهیل پور محمدی ۲-امیرمحمد شفیعی ۳-محمد هادی ذوالفقاری
دختران
۱-مهدیس ربیعی ۲-فاطمه رضایت۳-پرنیا سورانی

رده (۱۰ سال)
پسران
۱-حسینعلی عظیما نجف آبادی ۲-محمد متین کیماسی ۳-سعید عادل نیا
دختران
۱-فاطمه زهرا مختاری ۲-هانیه عسگری۳- کیانا دری برنجگانی

🔹سطح B
رده (۸ سال)
پسران
۱-کیان حاجی صادقیان۲-سپهر اصلانی ۳-طه آموزگار
دختران
۱-یگانه صالح۲-فاطمه پورقاسمی۳-ستایش تیموریان

رده (۹سال)
پسران
۱-امیرحسین اصلانی۲-امیر حسین علیشاهی ۳-امیرعلی پورخراسانی
دختران
۱-آروشا فدایی۲-آیدا هادیان ۳-یاسمن رضایی

رده(۱۰ سال)
دختران
۱-ثمین باستانی نجف آبادی۲-ساناز سلمانیان۳- زهرا غلامی

رده (۱۱سال)
پسران
۱-محمدجواد کوثریان۲-مسعود مهرابی کوشکی۳-علی مهرابی
دختران
۱-کیانا کریمی۲-پردیس مهدیزاده۳-فاطمه نقدی پور

رده(۱۲ سال)
پسران
۱-امیرعلی رجایی ۲-امیرحسین نامداری ورپشتی۳-احسان گازر
دختران
۱-آیلار بهارلویی ۲-مهشید کریمی جزی۳-ساغر منتظریان

رده(۱۲/۱۴سال)
پسران
۱-علیرضا آقا محمدی ۲-ایلیا لطفی۳-امیر مهدی بصیرت
دختران
۱-نرگس  سلمان ۲-المیرا ساداتیان ۳-فاطمه هادیان

(۱۴/۱۶سال)
دختران
۱-بتول احمدی۲-ندا ساداتیان۳-مریم زمانی

رده (بالای ۱۶سال)
پسران
۱-مهدی جعفری ۲-جواد رفیعی۳-امیر حسین ایمانیان
دختران
۱-زهرا نقی زاده۲-فاطمه مصطفایی۳-مهشید امیرخانی

🔹سطح A
رده (آزاد)
پسران
۱-علی شجاعی۲-امیر محمد سواری ۳-رضا لسانی
دختران
۱-لعیا عربی۲-رومینا سالک اصفهانی ۳-مژده یاوری
🔰اسامی داورانی که قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند:

محمد حسین مسجدی(سرداور)
فرزانه ایوبی
عاطفه فضائلی
الهه مرتضایی
مهدی زینلی
علیرضا قدیریان
امین اسلام زاده
امیر حسین وطن خواه
علیرضا پور شعبان (داور کارورز)
مهدی فروتن (داور کارورز)
امید پور اسماعیلی (داور کارورز)
زهرا حسینی (داور کارورز)

 

 

 

 

This post is also available in: faفارسی

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *