اسکیت فری استایل

مسابقات انتخابی تیم ملی اسپید اسلالوم اردیبهشت ۱۳۹۷

مسابقات اسکیت دستجات آزاد ، انتخابی تیم ملی فری استایل (اسپید اسلالوم)که به میزبانی هیئت اسکیت استان اصفهان ، شهرستان نجف آباد به مدت ۲ روز (۶و۷ اردیبهشت ۱۳۹۷)برگزار گردید با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد.
این مسابقات به تفکیک در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر می باشد:

اقایان:
رده سنی ۶ _ ۸ سال
🥇۱-فریان آذربر(نجف آباد)
🥈۲-پندار احمدوند(البرز)
🥉۳-طه آموزگار(نجف آباد)

رده سنی ۸ _ ۱۰ سال
🥇۱-امیرحسین اصلانی(نجف آباد)
🥈۲-علی پناهی
🥉۳-رهام غریب(مرکزی)

رده سنی ۱۰ _ ۱۲ سال
🥇۱-آریو بی جاد(مازندران)
🥈۲-امیرحسین صالحی(خراسان رضوی)
🥉۳-محمد حسین صادقی(مازندران)

رده سنی ۱۲ _ ۱۶ سال
🥇۱-سجاد خسروان(خمینی شهر)
🥈۲-منیب احمدی مقدم (خراسان جنوبی)
🥉۳-سبحان خسروانی(خمینی شهر)
🎗۴-مسیح فنایی(نجف آباد)
🎗۵-محمدامین عباسیان(نجف آباد)
🎗۶-کیهان کریم دهنوی(خمینی شهر)
رده سنی بالای ۱۶ سال
🥇۱-شايان عادلي نيا(نجف آباد)
🥈۲- سجاد محمدی ساسان(همدان)
🥉۳-محمد داوری دولت آبادی(نجف آباد)
🎗۴-علی آئینی(همدان)
🎗۵-یوسف فلاح نیا(نجف آباد)
🎗۶-یوسف حجتی (نجف آباد)

بانوان:
رده سنی ۶ _ ۸ سال
🥇۱-فاطمه پورقاسمی(اصفهان)
🥈۲-ستایش تیموریان (اصفهان)
🥉۳-ملینا کیاسی(خمینی شهر)

رده سنی ۸ _ ۱۰ سال
🥇۱-زهرا غلامی دهنوی(خمینی شهر)
🥈۲-ساناز سلمانیان(خمینی شهر)
🥉۳-نگار اکبری دهنوی(خمینی شهر)

رده سنی ۱۰ _ ۱۲ سال
🥇۱-آیلار بهار لویی(نجف آباد)
🥈۲-یگانه پیرعلی (نجف آباد)
🥉۳-یگانه محسنی(خمینی شهر)

رده سنی ۱۲ _ ۱۶ سال
🥇۱-رومینا سالک(نجف آباد)
🥈۲-مژده شعبانی(مازندران)
🥉۳-مهسا حیدری(نجف آباد)
🎗۴-مژده یاوری(نجف آباد)
🎗۵-ستایش نصر(نجف آباد)
🎗۶-شیدا روح اللهی(خمینی شهر)

رده سنی بالای ۱۶ سال
🥇۱-زهرا باقرزاده(نجف آباد)
🥈۲-مینا عابدینی(نجف آباد)
🥉۳-زهره غلامی دهنوی(خمینی شهر)
🎗۴-هما کاظمیان مروی(خراسان رضوی)
🎗۵-زهرا غلامی دهنوی(خمینی شهر)
🎗۶-مهسا رحیمی (مازندران)

اسامی زیر داورانی هستند که قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند:
در بخش آقایان:
بهروز افضلی (سرداور)
محمدحسین مسجدی (سنسور)
مهدی زینلی (منشی)
رسول نظارتی زاده (استارتر)
امیرحسین وطن خواه (داور دنبال کننده)
علیرضا قدیری (داور دنبال کننده)
امین اسلام زاده (داور مانع اول)
مهدی رضایی (کارورز)

در بخش بانوان:
عاطفه فضائلی (منشی)
فاطمه ملکی (داور دنبال کننده)
نغمه صمدی (داور دنبال کننده)
مرجان شبانی (داور خط پایان)
زهرا افضلی (استارتر)
فرزانه محمدی (کارورز)
فاطمه محمدی (کارورز)

نفراتی که در مسابقات جهانی رولر گیمز چین(۲۰۱۷) شرکت کردند نیز با کسب سهمیه قبلی, به اردوی تیم ملی دعوت می شوند :
بانوان : لعیا عربی(نجف آباد)
زهرا حسینی(نجف آباد)
ترانه احمدی(نجف آباد)
نیلوفر کرباسی(نجف آباد)

آقایان: رضا لسانی(نجف آباد)
علی شجایی(نجف آباد)
امیرمحمد سواری(نجف آباد)
محمد حسین منصف (مازندران)

نفرات برتر در این دوره از مسابقات به اولین اردوی آمادگی تیم ملی که در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی نجف آباد برگزار می شود دعوت میگردند.

This post is also available in: faفارسی

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *